Hírek
2021. Július 11. 14:03, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Leszólított egy nőt, cigit kért, majd kirabolta
A füzesabonyi rendőrök befejezték az ügy vizsgálatát.
A Füzesabonyi Rendőrkapitányság rablás bűncselekmény elkövetésének gyanúja miatt indított eljárást egy kompolti lakos ellen. A nyomozás adatai alapján a 23 éves férfi 2021. március 9-én 19 óra 30 perc körül a település egyik utcájában leszólított egy gyalogosan közlekedő nőt, akitől cigarettát kért, majd hátulról a földre lökte és miután letépte róla a hátizsákját elmenekült a helyszínről – közölte a rendőrség.
Adatgyűjtést követően a nyomozók azonosították a bűncselekmény elkövetésével összefüggésbe hozható férfit, akit néhány órán belül otthonában elfogtak és őrizetbe vétele mellett gyanúsítottként hallgattak ki. Továbbá előterjesztést tettek letartóztatása indítványozására, melyet a bíróság elrendelt.
A nyomozó hatóság a vizsgálati szakaszban a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és a keletkezett iratokat a napokban továbbította az ügyészségnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 14:00, szerda | Kék hírek
Ötmillió forint értékű marihuána
Újabb két feltételezett drogkereskedőt fogtak el a fővárosi nyomozók.
2026. Február 04. 11:00, szerda | Kék hírek
Üres teásdoboz érkezett a márkás cipő helyett
Befejezték a nyomozást azzal a fiatal férfival szemben, aki az elmúlt hónapokban több embert is megkárosított különböző online adásvételi csoportokban elkövetett csalásokkal.
2026. Január 31. 10:43, szombat | Kék hírek
A GVH 235 millió forintos bírságot szabott ki az eMAG Magyarország Kft.-re
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

