Városlista
2025. december 9, kedd - Natália

Hírek

2012. Július 12. 08:22, csütörtök | Helyi
Forrás: Oxygen Media

Ma teszik le a Rehau új győri üzemének alapkövét

Ma teszik le a Rehau új győri üzemének alapkövét

Csütörtökön (július 12.) teszik le a Rehau német műanyagipari cég több mint hatvanmillió eurós győri gyárának alapkövét.

A társaság február végi bejelentése szerint több mint 26 ezer négyzetméteres üzemet építenek a Győri Ipari Parkban, közvetlenül az Audi-gyár közelében. A műanyagipari vállalkozás termelőüzeme, amelyben az autóipar számára gyártanak majd alkatrészeket, 2013-ban kezdi meg működését, és akár 200 új munkahelyet is teremthet. A Rehau 2005 óta készít lökhárítókat különböző Audi-modellekhez, termékeit "just in time" rendszerben szállítja közvetlenül az autógyártó vállalat gyártószalagjára. A társaságnak azonban további kapacitásokra van szüksége ahhoz, hogy eleget tudjon tenni TT és a Q7 modellekhez kapott rendeléseknek.A jövőben mindkét modell első és hátsó lökhárítórendszerét is Győrben gyártják és fényezik az összeszerelés előtt.

Címkék: alapkőletétel, Rehau

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 09. 06:36, kedd | Belföld

Erdogan: kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat

Kiemelt stratégiai partnerség szintjére emeltük a török-magyar kapcsolatokat - jelentette ki a török köztársasági elnök hétfőn Isztambulban.