Hírek
2013. Június 26. 10:20, szerda |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Másfél évig nem vezethet a gázoló
Két kútkezelőt ütött el az a férfi, aki még januárban fizetés nélkül távozott egy benzinkútról. Most a Mosonmagyaróvári Járásbíróság, nem jogerősen, közúti veszélyeztetés miatt ítélte el a szerb állampolgárt.
A vádlott távollétében tárgyalta a bíróság annak a 34 éves szerb férfinek az ügyét, aki ez év januárjában menekülés során ütött el két benzinkutast. A férfi az M1-es autópálya Mosonmagyaróvárhoz közeli pihenőjébe hajtott be tankolni, az éjszakai órákban.
A kútkezelőknek gyanús volt a sofőr viselkedése, ezért a tankolás után ketten a kocsi elé álltak. A vádlott az üzemanyagtöltés után gyorsan visszaült a személyautójába és fizetés nélkül, nagy sebességgel elhajtott, a két alkalmazottat pedig elsodorta. Az autópálya-rendőröknek alig tíz perccel később sikerült elfogniuk a férfit.
A Mosonmagyaróvári Járásbíróság a szerb férfit közúti veszélyeztetés bűntette miatt, nem jogerősen, 250 ezer forint pénzbüntetésre ítélte és másfél évre eltiltotta a vezetéstől.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia

