Városlista
2026. május 1, péntek - Fülöp

Hírek

2012. Január 25. 06:59, szerda | Belföld
Forrás: Stop.hu/Autolabor.hu

Íme a tökéletes városi autó - FOTÓK

Íme a tökéletes városi autó - FOTÓK

Bemutatkozott a Volkswagen Up! ötajtós változata.

A Lupo megszűnésével a Volkswagen harc nélkül engedte át a legkisebb kategória vásárlóit a konkurenciának. Ezek a gondtalan évek viszont a tavaly szeptemberi Frankfurti Autószalon alkalmával véget is értek, amikor is a wolfsburgi óriás visszatért, hogy visszavegye az őt megillető piaci részesedést.

Az Up! bemutatója után jogosan fájhatott az ellenfelek feje, hiszen a jelenlegi legjobb városi kisautó született meg. Első körben a háromajtós változattal ismerkedhettünk meg, de most, néhány hónap késéssel megérkezett az ötajtós is.

Az újdonság igazi jelentősége, hogy még tovább fokozza a praktikumot, ami már eddig is az Up! egyik legnagyobb erényének számított. A plusz két ajtót és a vízszintes övvonalat leszámítva túl sok különbséget aligha találnánk a két variáns között, még a külső és belső méretek is teljesen megegyeznek. A 2,41 méteres tengelytáv sem változott, és szerencsére a kategóriában igen jónak mondható 251 literes csomagtér sem lett kisebb.

A cikket tovább olvashatja az Autolabor.hu oldalon.

Címkék: Volkswagen Up!

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld

Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását

Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Telex - Orbán Viktor: liberális kormányzás és nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

A választással a 16 évig tartó nemzeti kormányzás korszaka lezárult, egy új időszak, a liberális kormányzás és a nemzeti ellenzék időszaka kezdődik

2026. Április 30. 11:00, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével

Hasznos és konstruktív megbeszélést folytattam António Costával, az Európai Tanács elnökével - közölte Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke, miniszterelnök-jelölt szerdán este a Facebook-oldalán.

2026. Április 30. 07:25, csütörtök | Belföld

Magyar Péter: hamarosan érkeznek az uniós források

Hamarosan érkeznek az európai uniós források Magyarországra - közölte Magyar Péter leendő miniszterelnök, miután egyeztetett Ursula von der Leyennel, az Európai Bizottság elnökével szerdán Brüsszelben.