Hírek
2017. Március 07. 19:18, kedd |
Sport
Forrás: mti
Megbüntették az Újpestet és az FTC-t is a rangadó után
Az Újpest FC-t és a Ferencvárost is megbüntette a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) a két csapat szombati bajnoki rangadója miatt.
Az MLSZ fegyelmi bizottságának keddi döntése szerint a házigazda Újpest FC-nek 500 ezer forintot kell fizetnie, mert megsértette a rendezési előírásokat, nem megfelelő módon biztosította a rendet - a lefújás után egy szurkoló a játéktérre ment -, továbbá a drukkerek pirotechnikai eszközöket használtak a stadionban, illetve megbotránkoztató módon viselkedtek, amikor szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet.
Az FTC-t 200 ezer forintra büntették, amiért szurkolói szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet.
Az OTP Bank Liga legutóbbi fordulójával összefüggésben a Budapest Honvéd, a Debreceni VSC és a Diósgyőri VTK egyaránt 150 ezer, a Szombathelyi Swietelsky-Haladás pedig 100 ezer forintos büntetést kapott.
A kispestiek kiállított játékosát, Ivan Lovricot egy mérkőzésre tiltották el - olvasható az MLSZ honlapján.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.
2026. Április 08. 07:19, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Az utolsó szalmaszálba kapaszkodik a Liverpool
2026. Április 07. 07:23, kedd | Sport
Férfi vízilabda-vk - A házigazda görögök legyőzésével kezdtek a magyarok
Győzelemmel kezdte szereplését a magyar válogatott a férfi vízilabda világkupa görögországi divízió I-es tornáján: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese hétfőn a házigazdák felett diadalmaskodott nagy csatában 13-12-re.

