Városlista
2026. június 30, kedd - Pál

Hírek

2019. Július 10. 10:09, szerda | Belföld
Forrás: mti

Megdőlt a hidegrekord

Megdőlt a hidegrekord

Szerdára virradó éjjel megdőlt az országos minimumhőmérsékleti rekord - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán.

Az ország fölé áramló száraz, hűvös légtömeg és az átmenetileg felhőmentes idő hatására a múlt éjszaka Zabarban 3,5 Celsius-fokig csökkent a hőmérséklet, amely új rekord, az eddigi legalacsonyabb érték 4,3 fok volt Gagyvendégiben 2000-ben.

Az előrejelzés szerint a továbbiakban sem várható hőség. A nappali maximumok szerdán délután 22 és 26 fok között alakulnak. Késő estére 15 és 21 fok közé hűl le a levegő - írták.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban

Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak

2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld

Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében

Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.

2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld

Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része

A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.