Hírek
2012. Szeptember 03. 09:24, hétfő |
Helyi
Forrás: Oxygen Media
Megépül a Csorna és Szombathely közötti autóút
A Csorna és Szombathely közötti autóút megépítéséről biztosította Orbán Viktor a helybélieket.
A tervek szerint 2016 végéig mindenképpen lezárul a szakasz kivitelezése. Hangsúlyozta: elemi erejű szükség van arra, hogy a Győr-Szombathely útvonalat, és az M1-est Sopronnal összekötő utakat megépítsék legalább autóút minőségűre. A kormány elkötelezett a beruházás mellett, az eddigi késlekedés oka, hogy a kormányváltáskor nagyon előkészítetlen állapotban találták a fejlesztés terveit.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 09:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra
Donald Trump amerikai elnök azonnali hatállyal 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra szerdán, miközben vám- és szankciókönnyítést ígért Irán számára.
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.

