Hírek
2014. Augusztus 20. 09:46, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Meghalt a Levélnél elgázolt motoros
A helyszínen meghalt az a motorkerékpáros, aki az 1-es főúton személygépkocsival ütközött.
Az 1-es főúton a Levél felől Mosonmagyaróvár irányába közlekedő VW Passat gépkocsi áttért a menetirány szerinti baloldalra és a szemközti sávból érkező Honda motorkerékpárral frontálisan ütközött. A balesetben a 48 éves motoros olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A rendőrség 2014. augusztus 19-én 16 órakor a helyszínelést befejezte és az útlezárást megszüntette. Az 1-es főúton zavartalanul halad a forgalom.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 09. 09:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra
Donald Trump amerikai elnök azonnali hatállyal 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra szerdán, miközben vám- és szankciókönnyítést ígért Irán számára.

