Hírek
2016. Január 31. 09:31, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt egy férfi a Hevesi Rendőrkapitányságon - testvére szerint megverték
Életét vesztette egy férfi a Hevesi Rendőrkapitányságon pénteken este, miután szabálysértés miatt előállították a rendőrök - írta honlapján a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szombaton.
Közlésük szerint a 33 éves helyi férfi a kapitányság épületében rosszul lett, majd hirtelen eszméletét vesztette. A rendőrök azonnal elsősegélyben részesítették és értesítették a mentőszolgálatot, azonban már nem sikerült újraéleszteni.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság közigazgatási hatósági eljárás keretében vizsgálja a haláleset körülményeit.
A Heol.hu ugyanakkor arról számolt be, hogy az elhunyt egyik rokona szerint a lopás miatt előállított férfinak egy korábbi baleset miatt műtétre volt szüksége, a torkába egy csövet helyeztek el. Úgy véli, a testvérét az előállításkor és az elfogásakor megverték a rendőrök és az ütésekbe halt bele. Azt szeretné, ha szakértők vizsgálnák meg az esetet, a rendőrök ellen pedig feljelentést tesznek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.

