Hírek
2016. Május 03. 13:30, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Meghalt Wels Péter Mátyás, a TV2 riportere
Életének negyvenhetedik évében meghalt Wels Péter Mátyás, a TV2 riportere - közölte a televíziótársaság kedden az MTI-vel.
Azt írták, hogy a Tények munkatársa tragikus hirtelenséggel hunyt el. Kollégái hiába hívták telefonon, nem érték el, ezért kedd délelőtt felkeresték otthonában. Mivel a csengetésre nem nyitott ajtót, a tűzoltókat és a mentőket is értesítették, így jutottak be a lakásba, sajnos azonban már későn.
Wels Péter Mátyás "rendkívül tehetséges televíziós, kiváló kolléga és megbízható barát volt" - fogalmaztak.
Wels Péter Mátyás 1999 óta dolgozott a csatornánál, ahol rengeteg interjút, riportot készített a cégcsoport hírműsorai számára, munkája mellett pedig dokumentumfilmet is forgatott.
A TV2 osztozik a család gyászában és saját halottjának tekinti Wels Péter Mátyást - olvasható a közleményben.
fotó: tv2.hu
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

