Hírek
2020. Április 07. 12:53, kedd |
Helyi
Forrás: Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
Megnyitják a mosonmagyaróvári hulladékudvart
Kedden, csütörtökön és szombaton lesz nyitva a hulladékudvar.
A Kisalföldi Hulladékgazdálkodási Nonprofit Kft értesítési ügyfeleit, hogy 2020. április 14-től (kedd) a járványügyi szabályok figyelembevételével a szokásos rend szerint - kedd, csütörtök 9:00-17:00 óra; szombat 9:00-13:00 óra között - megnyitja a Gabona rakparton hulladékudvarát. Amíg a járványhelyzet fennáll, addig a lakossági lomhulladék is elhelyezhető.
Díjhátralékmentes ügyfeleink lakcímkártya és a hulladékdíj befizetést igazoló bizonylat bemutatását követően helyezhetnek el hulladékot.
A területen egyszerre csak 1 ügyfél tartózkodhat. Maszk és kesztyű viselése kötelező! A hulladékudvarban elhelyezhető hulladékokról a www.kisalfoldikhk.hu weboldalon, a Hulladékgazdálkodás/Hulladékudvarok menüpontban tájékozódhatnak az ügyfelek.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 08. 07:49, hétfő | Sport
Abu-Dzabi Nagydíj - Az M4 Sport marad a Forma-1 otthona 2027-ig
Továbbra is az M4 Sport közvetíti a Forma-1-es világbajnokságot Magyarországon.
2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is
Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.
2025. December 08. 07:47, hétfő | Sport
Női kézilabda-vb - Golovin Vlagyimir: szenzációsak a lányaink, megmutatták, mire képesek
2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai
Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia

