Hírek
2020. Szeptember 20. 07:02, vasárnap |
Külföld
Forrás: mti
Megölte a klubelnököt egy brazil labdarúgó
Megölte a brazil labdarúgás negyedosztályában játszó Nacional Atlético klubelnökét az együttes volt játékosa, aki letartóztatása után beismerte a bűncselekményt - számolt be az esetről a Globo Esporte.
A brazil lap tudomása szerint a 28 éves Vinicius Corsini az 58 esztendős José Danilsonnal két késszúrással végzett a klubnak otthont adó Rolandia városában. Kórházba szállították, de életét már nem tudták megmenteni.
Szemtanúk szerint a felek vitatkoztak, majd a futballista megkéselte a klubvezetőt, és megpróbált elmenekülni, a környékbelieknek azonban sikerült fogva tartaniuk, amíg a katonai járőr a helyszínre érkezett.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 23. 09:16, vasárnap | Külföld
Ferenc pápa vasárnap elhagyja a kórházat, és visszatér a Vatikánba
Ferenc pápa vasárnap elhagyja a kórházat, és visszatér a Vatikánba - jelentette be Sergio Alfieri, a Ferenc pápát kezelő orvoscsoport vezetője a Gemelli-klinikán szombat este.
2025. Március 21. 07:30, péntek | Külföld
Donald Trump: az Egyesült Államok nagyon rövid időn belül megköti a ritka földfémek kitermeléséről szóló megállapodást Ukrajnával
Az Egyesült Államok nagyon rövid időn belül megköti a ritka földfémek kitermeléséről szóló megállapodást Ukrajnával - közölte Donald Trump amerikai elnök csütörtökön.
2025. Március 21. 07:26, péntek | Külföld
Növeli az EU a pénzügyi és katonai támogatást Ukrajna számára
Az Európai Unió és tagállamok pénzügyi és katonai támogatása Ukrajna számára növekedni fog az év folyamán a háború mihamarabbi befejezése érdekében, és előmozdítják az ország uniós integrációját
2025. Március 20. 07:59, csütörtök | Külföld
Izrael harckocsikkal bevonult a Gázai övezet középső részébe
Izrael harckocsikkal elfoglalta a Gázai övezet középső részét keresztben átszelő, úgynevezett Necarim-folyosót – jelentette szerdán az izraeli katonai rádió.