Hírek
2014. Október 01. 08:00, szerda |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Megtalálták nála a lopott hulladék vasat
Lovaskocsival szállította el a fémtárgyakat a levéli telepről.
A Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletére 2014. szeptember 29-én 8 óra 49 perckor fémlopásról érkezett bejelentés egy Levél település külterületén lévő mezőgazdasági telepről.
A kiérkező rendőrök a helyszíni szemle alatt megállapították, hogy az ismeretlen elkövető a színesfémet egy lovaskocsira pakolta fel és azzal szállította el a magánterületről. A nyomozók néhány órán belül arról is tudomást szereztek, hogy a járművet valószínűsíthetően L. Miklós 32 éves mosonmagyaróvári lakos hajtotta. A rendőrök a feltételezett járművezető otthonában megtartott házkutatáson az eltulajdonított tárgyakat megtalálták, majd a férfit előállították.
A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságon a férfi elismerte, hogy ő tulajdonította el az értékeket, ezért ellene lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.

