Hírek
2017. Június 02. 05:00, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Melegrekorddal kezdődött a nyár
Már a meteorológiai nyár első óráiban melegrekord született - közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökön a Facebook-oldalán.
Budapesti melegrekorddal kezdődött a nyár, csütörtök hajnalban megdőlt a minimum hőmérséklet fővárosi rekordja.
Korábban ezen a napon 20,9 Celsius-fok volt a fővárosi hajnali melegrekord, amelyet Istvánmezőn 1944-ben mértek. Ennél is melegebb volt most Lágymányoson, ahol csupán 21,3 Celsius-fokig süllyedt a hőmérséklet hajnalra.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

