Hírek
2018. Június 26. 13:17, kedd |
Belföld
Forrás: mti - fotó: pixabay
Mellkason lőtte saját barátját – Előzetesbe került a paksi férfi
Előzetes letartóztatásba helyezte a Szekszárdi Járásbíróság azt a paksi férfit, aki szombaton mellkason lőtte barátját - közölte a Tolna Megyei Főügyészség kedden az MTI-vel.
A tájékoztatás szerint a 40 éves férfi ittas állapotban a Pakshoz tartozó Dunakömlődön összeszólalkozott a szomszédban, egy építkezésen dolgozó barátjával, majd egy engedély nélkül tartott távcsöves kispuskával rálőtt. A 35 éves sértett életveszélyesen megsérült.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság emberölési kísérlet, lőfegyverrel, illetve lőszerrel való visszaélés miatt indított eljárást a - korábban kétszer ittas járművezetésért elítélt - gyanúsított ellen - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.

