Városlista
2026. február 27, péntek - Ákos, Bátor

Hírek

2016. Július 02. 04:00, szombat | Belföld
Forrás: mti

Mentős ellátás közben fosztott ki egy embert egy férfi

Mentős ellátás közben fosztott ki egy embert egy férfi

Kifosztás miatt állítják a Budaörsi Járásbíróság elé pénteken azt a férfit, aki egy mentős ellátás alatt álló ember egymillió forinttal teli pénztárcáját lopta el csütörtökön a Pest megyei Diósdon

- tájékoztatta a Budapest Környéki Törvényszék sajtószóvivője az MTI-t. A Budaörsi Járási Ügyészség vádirata szerint az ittas sértett csütörtökön 20 óra körül taxival utazott Budapestről Diósdra. Amikor a taxiból kiszállt, rosszul lett, ezért a taxis mentőt hívott hozzá. Ekkor érkezett a helyszínre a gyanúsított, aki észlelte a sértett ittas állapotát, és amikor a taxis a gépkocsijával odébb állt, a sértett zsebéből kivette a pénzét.

A kifosztást a mentősök akadályozták meg, akik észrevették a lopást és visszatartották a tolvajt és kihívták a rendőrséget.

A gyanúsítottat őrizetbe vették és gyorsított eljárásban bíróság elé állítják. A cselekmény büntetési tétele 1 évtől 5 évig terjedő szabadságvesztés - közölte Gyimesi Kinga.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld

Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot

Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.

2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld

NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon

A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon