Városlista
2026. június 10, szerda - Margit

Hírek

2013. Augusztus 04. 21:35, vasárnap | Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság

Migrációs hírek a megyéből

Migrációs hírek a megyéből

Két vonaton négy külföldit fogtak el.

A Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányság járőrei 2013. augusztus 1-jén este Hegyeshalom vasútállomáson kilépő nemzetközi gyorsvonat ellenőrzése során három grúz állampolgárt igazoltattak.

Másnap, azaz 2013. augusztus 02-án reggel a rendőrök - az osztrák szervekkel közösen - Hegyeshalom nemzetközi vasútállomáson egy Ausztriába tartó vonatot és utasait ellenőríztek. A vonat utasai köztül egy algír férfi egy kizárólag a debreceni Befogadó Állomás területére érvényes azonosító kártyát adott át az intézkedőknek.

A két napon igazoltatott négy migráns úti célja Ausztria volt, azonban a továbbutazáshoz szükséges okmányokkal nem rendelkeztek, ezért a rendőrök a három grúz és algériai állampolgárt tiltott határátlépés szabálysértés kísérlete miatt a Mosonmagyaróvári Rendőrkapitányságra előállították.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi

Csajok Miniben…, de nem úgy!

Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi

Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer

Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.

2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi

Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól

Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.

2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi

Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben

Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.