2024. augusztus 3, szombat - Hermina

2016. Május 06. 22:57, péntek | Helyi

MKC SE - MTK Budapest 25:24 (12:12)

Aki lemaradt volna az izgalmas mérkőzésről, itt az utolsó három perc eseménye...

Három perccel a vége előtt még egyenlíteni tudott az MTK, de első ízben Gerháth, majd pedig Dombi állta útját a fővárosi akaratnak. Mindent bedobtak a csajok és önmagukat sem kímélve harcoltak a két gólos előny megtartásáért. Alig egy perccel a vége előtt Dombit kiállították, így fontos láncszemet vesztettünk és emberhátrányban kellett befejeznünk. Egy góllal mentünk, mi támadtunk, passzívig húztuk, de a végén az MTK még támadhatott, viszont mi levédekeztük. Időn túli szabaddobással zárult a mérkőzés!

GYŐZELEM!!!

MKC SE - MTK Budapest
25:24 (12:12)

2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Május 21. 10:00, kedd | Helyi

Éjfélkor jár le a határidő!

Éjfélig lehet kiegészíteni, illetve elfogadni az szja-bevallási tervezetet, de nem éri meg az utolsó percekre hagyni.

2024. Augusztus 03. 09:02, szombat | Belföld