Hírek
2018. Április 02. 09:08, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Napos időnk lesz erős széllel
Napos idő várható gomolyfelhőkkel, csapadék nem valószínű.
Az északnyugati szél nagy területen lesz erős, estére mindenütt gyengül a légmozgás, de a Dunántúlon élénk marad és délnyugatira, délire fordul a szél.
A csúcshőmérséklet 11 és 16 fok között várható, délnyugaton lesz a legmelegebb. Késő estére 3 és 9 fok közé hűl le a levegő.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.

