Hírek
2022. Szeptember 17. 06:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Nébih: Président sajtokban is lehet fémdarab
Fémdarab lehetséges jelenléte miatt a forgalmazó Lactalis Hungária Kft. visszahívta és kivonta a forgalomból a "Buche Fondante Président 180 g" valamint a "Rondin Président Paillon 1 Kg" elnevezésű sajtokat - hívta fel a figyelmet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) pénteken.
A hivatal honlapján közzétett tájékoztatás szerint az intézkedés az idén október 17-én és október 25-én lejáró 180 grammos Buche Fondante Président, és a november 24-ei minőségmegőrzési idejű egy kilogrammos Rondin Président Paillon sajtokat érinti.
A Nébih arra kéri a vásárlókat, hogy a honlapon szereplő termék azonosító adatokkal megegyező terméket ne fogyasszák el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 13:00, szerda | Belföld
Kamatdöntés - Varga Mihály: egyhangúlag döntött a monetáris tanács az alapkamat szinten tartásáról
Egyhangúlag és egyetlen napirendi javaslatként döntött a Magyar Nemzeti Bank (MNB) Monetáris Tanácsa az alapkamat szinten tartásáról
2026. Április 29. 10:00, szerda | Belföld
Találkozót kezdeményez az ukrán elnökkel Magyar Péter
Találkozót kezdeményez Volodimir Zelenszkij ukrán elnökkel Magyar Péter leendő miniszterelnök. A Tisza Párt elnöke erről a Facebookon számolt be, miután fogadta Babják Zoltánt, Beregszász polgármesterét.
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.

