Hírek
2018. Május 30. 05:00, szerda |
Sport
Forrás: mti - fotó: pixabay
Négymilliós büntetést kapott a kupagyőztes Újpest
A Magyar Kupában győztes Újpestre négymillió forintos büntetést rótt ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága kedden.
Az MLSZ honlapján közzétett határozat szerint az újpesti egyesület - mint visszaeső - szurkolóinak a Puskás Akadémia FC elleni múlt szerdai MK-döntőben tanúsított sportszerűtlen magatartása miatt fizet büntetést.
Az indoklás szerint az újpesti drukkerek jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt vittek be a Groupama Arénába, használtak és dobáltak a játékterre. Továbbá az újpesti fanatikusok magatartása másokat megbotránkoztatott, az ellenfél edzőjét sörrel locsolták le, játékosait műanyag poharakkal dobálták meg, szimpatizánsaival szemben fenyegetően léptek fel.
A Debrecen elleni bajnoki találkozón kiállított Stipe Bacelic-Grgic (Puskás Akadémia) négy soron következő felnőtt bajnokin nem léphet pályára, mert "amikor a labda számára nem volt megjátszható közelségben, belefejelt ellenfele arcába".
Az Újpest elleni bajnoki mérkőzésen kiállított Matija Katanec (Mezőkövesd) két soron következő felnőtt bajnokin nem léphet pályára, mert a piros lap felmutatása után a játékvezető ítélete ellen sportszerűtlen módon tiltakozott.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 10:00, kedd | Sport
Vb-2026 - Paraguay tizenegyesekkel kiejtette Németországot és nyolcaddöntőbe jutott
A paraguayi válogatott 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a német csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett bostoni mérkőzésén.
2026. Június 30. 07:16, kedd | Sport
Vb-2026 - Paraguay tizenegyesekkel kiejtette Németországot és nyolcaddöntőbe jutott
A paraguayi válogatott 1-1-es döntetlent követően tizenegyesekkel 4-3-ra legyőzte a német csapatot hétfőn a labdarúgó-világbajnokság nyolcaddöntőbe jutásért rendezett bostoni mérkőzésén.
2026. Június 29. 15:00, hétfő | Sport
Vb-2026 - Kanada jutott elsőként a nyolcaddöntőbe
A társházigazda kanadai labdarúgó-válogatott jutott elsőként a világbajnokság nyolcaddöntőjébe, miután az egyenes kieséses szakasz első mérkőzésén a ráadásban szerzett góllal 1-0-ra legyőzte a dél-afrikaiakat vasárnap
2026. Június 27. 06:40, szombat | Sport
Vb-2026 - A franciák simán nyerték a norvégok elleni csoportrangadót
A legutóbb ezüstérmes francia válogatott 4-1-re legyőzte a tartalékosan felálló norvég csapatot pénteken a labdarúgó-világbajnokság I csoportjának bostoni mérkőzésén, így elsőként jutott tovább,

