Hírek
2014. Október 08. 22:57, szerda |
Helyi
Forrás: Hasznos Hírek
Október 10-én csökken a gázolaj ára
Csökkenti bruttó 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát október 10-én, pénteken a Mol Nyrt.
Csökkenti bruttó 4 forinttal a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát október 10-én, pénteken a Mol Nyrt., a benzin ára nem változik - értesült piaci forrásokból az MTI.
A csökkentéssel a gázolaj literenkénti átlagára 415-416 forintra mérséklődik. A 95-ös benziné továbbra is 412-413 forint. A Mol legutóbb szeptember 26-án változtatott az árakon, akkor a benzin és a gázolaj literenkénti nagykereskedelmi árát is bruttó 3-3 forinttal csökkentette.
A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint. Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek
Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában
Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 09. 09:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra
Donald Trump amerikai elnök azonnali hatállyal 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra szerdán, miközben vám- és szankciókönnyítést ígért Irán számára.

