2024. július 31, szerda - Oszkár

2017. November 07. 09:23, kedd | Helyi

Összefoglaló: Credobus Mosonmagyaróvár- Sopron 1-0

Az első félidőben zömmel mi támadtunk, ennek eredményeként a 31. egy bal oldali hazai támadás után Lőrinczy 18m-ről nagy gólt lőtt a bal felső sarokba. 1-0 a javunkra.

A második félidőben a Sopron támadott többet, de gólhelyzetet nem tudott kialakítani a jól záró védelmünk mellett, így megérdemelten nyertük meg a megyei rangadót.

Credobus Mosonmagyaróvár-SVSE 1-0 (1-0)

Mosonmagyaróvár, 400 néző. Vezette.: Szilasi

Mosonmagyaróvár: Tarczy-Vágó, Szépe, Szpirulisz,-Bohner,(Kószás 81.)Zsirai, Kovács B,Zsigmond, (Katona 70.)Huszárik-Lőrinczy,(Bartos 86.)- Laki,vezetőedző: Várhidi Péter

Sopron: Henrich-Koronczai, Sifter,Ágh-Gyürki,Holczmann,(Winkler 46.) Harangozó, Szabó L-Tóth M(Angyal 62.)- Horváth P, Batiz-Pócsi,(Kulcsár 69.) vezető edző: Németh Szabolcs

Gsz: Lőrinczy 31.

Várhidi Péter: Reálisan nézve a mai játék is azt hozta, mint az előzőek. Zártak és fegyelmezettek voltunk, ez győzelmet eredményezett. Továbbra is ilyen elánnal kell a hétközi munkát végeznünk, és nem marad el fejlődésünk.

Németh Szabolcs: Nem érdemeltünk vereséget, de amíg a támadó zónában sorozatosan rossz döntéseket hozunk nem fogunk nyerni.

2024. Május 25. 08:00, szombat | Helyi

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Május 21. 10:00, kedd | Helyi

Éjfélkor jár le a határidő!

Éjfélig lehet kiegészíteni, illetve elfogadni az szja-bevallási tervezetet, de nem éri meg az utolsó percekre hagyni.

2024. Július 31. 08:02, szerda | Sport

BL-selejtező - Kettős győzelemmel jutott tovább a Ferencváros

A Ferencváros a hazai 5-0-s sikerét követően kedden idegenben 2-1-re nyert a walesi The New Saints ellen, így kettős győzelemmel, 7-1-es összesítéssel jutott tovább a labdarúgó Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójából.

2024. Július 31. 08:00, szerda | Sport