Hírek
2013. Július 24. 13:15, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
OTP - Csányi Sándor posztján marad
Csányi Sándor, az OTP Bank elnök-vezérigazgatója szerdán háttérbeszélgetésen erősítette meg, hogy nem szándékozik megválni a bank vezetésétől.
Elmondta azt is, hogy részvényeladásait a kormány újabb devizahiteles mentőcsomagjáról szóló híresztelések befolyásolták ugyan, de az idén mindenképpen adott volna el OTP papírokat a tervezett élelmiszeripari beruházások miatt.
Nem születhet olyan a devizahiteleseket mentő csomag, amelyet az OTP ne tudna túlélni - jelentette ki.
A takarékszövetkezeti integráció szerinte rövid távon nem jelent veszélyt az OTP-csoportra, mert az átalakítás időigényes, de hosszabb távon se hiszi, hogy olyan "bombatermékek" jelennének meg a takarékok hálózatában, amely ne lenne meg az OTP-nél.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Március 30. 08:49, vasárnap | Belföld
NAV: a gépjárműadó befizetésénél is érdemes a mobilapplikációt választani
A gépjárműadó befizetésénél is érdemes a NAV mobilapplikációját választani, a NAV-Mobilt azoknak is célszerű letölteni, akiknek gondot okoz az egyösszegű befizetés, hiszen itt az akár 5 havi pótlékmentes részlet is igényelhető
2025. Március 30. 08:48, vasárnap | Belföld
Meghosszabbítja az Energiaügyi Minisztérium az elektromos autókra kiírt pályázatát
Meghosszabbítja a Energiaügyi Minisztérium a vállalati e-autó támogatási programot - jelentette be a tárca parlamenti államtitkára szombaton közösségi oldalán.
2025. Március 30. 08:46, vasárnap | Belföld
Életbe lépett a nyári időszámítás, előre kellett állítani az órákat
Ma lép életbe a nyári időszámítás, az órákat hivatalosan vasárnap hajnali kettőkor három órára állítják előre. Az óraátállítás néhány belföldi és nemzetközi vonat, helyi és helyközi buszjárat menetrendjét érinti.
2025. Március 29. 08:58, szombat | Belföld
Külügyi szóvivő : Nincs magyar érintettje a thaiföldi földrengésnek
A jelenleg rendelkezésre álló információk alapján nincsen magyar érintettje a thaiföldi földrengésnek - nyilatkozta a Külgazdasági és Külügyminisztérium szóvivője az MTI-nek pénteken.