Hírek
2011. November 14. 07:25, hétfő |
Sport
Forrás: mno.hu/MTI
Overdose diadalmaskodott Rómában - VIDEÓ
Overdose megnyerte vasárnap a római Premio Carlo e Francesco Aloisi elnevezésű Group III-as futamot.
A viadal honlapja szerint a magyar ló – Frankie Dettorival a nyergében – fél hosszal előzte meg a második Dagda Mort, s ezzel pályafutása 16. sikerét aratta. A júniusi Royal Ascoton, a King’s Stand Stakes futamon elért negyedik helye óta ez volt Overdose első versenye, s most először ült a nyergében a világ legjobb zsokéjának tartott olasz Dettori.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.
2026. Április 08. 07:19, szerda | Sport
Bajnokok Ligája - Az utolsó szalmaszálba kapaszkodik a Liverpool
2026. Április 07. 07:23, kedd | Sport
Férfi vízilabda-vk - A házigazda görögök legyőzésével kezdtek a magyarok
Győzelemmel kezdte szereplését a magyar válogatott a férfi vízilabda világkupa görögországi divízió I-es tornáján: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese hétfőn a házigazdák felett diadalmaskodott nagy csatában 13-12-re.

