Hírek
2021. Szeptember 16. 10:02, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Piroson ment át, ütközött a vonattal
Mozdonynak ütközött és megsérült a 27 éves helybéli férfi a Peresztegnél történt balesetben.
Személyi sérüléssel járó közlekedési baleset történt Pereszteg külterületén, a 8629-es számú úton található vasúti átjáróban kedden 13 óra 30 perckor – közölte a rendőrség.
Egy 27 éves férfi közlekedett kocsival Pereszteg felől, a 84-es számú főút irányába. A fényjelző készülék tilos jelzése ellenére behajtott a vasúti átjáróba, amelynek következtében a Lövő felől, Nagycenk irányába haladó szerelvény mozdonyának ütközött, majd a jármű tovább sodródva kidöntötte a fénysorompót és egy hangosbeszélő oszlopát is.
A baleset során az autó vezetője megsérült, ezért őt a mentők kórházba vitték.


Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 07:31, péntek | Kék hírek
Ügyészség: nyolcra emelkedett a Szőlő utcai ügy gyanúsítottjainak száma
A Budapesti Regionális Nyomozó Ügyészség további bűncselekményeket rótt a volt igazgató terhére, és egy újabb őrizetbe vett gyanúsított letartóztatását indítványozta - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség csütörtökön az
2025. December 16. 07:07, kedd | Kék hírek
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban
Holtan találták Rob Reiner színész-rendezőt és feleségét, Michele Reinert Los Angeles-i otthonukban vasárnap, a rendőrség szerint gyilkosság áldozatává váltak.
2025. December 14. 09:02, vasárnap | Kék hírek
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség egy héten át az ország útjain
Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség december 15. és december 21. között az ország útjain - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság Kommunikációs Szolgálata szombaton a police.hu oldalon.
2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben
Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

