Hírek
2013. Április 04. 00:00, csütörtök |
Helyi
Forrás: Futura
Planetárium szabadságon
Planetárium szabadságon: április 1. és július 1. között nem látogatható a digitális csillagda a FUTURA-ban.
Áprilistól június végéig Mobil Planetáriumunk kiveszi éves szabadságát, és road showk keretében nyaralni indul.
Látogatókat természetesen kárpótolják: a Planetárium helyén, a harmadik emeleti kiállítóteremben ez idő alatt érdekesebbnél érdekesebb kiállítások követik egymást. Április 9. és május 10. között a Magyar Természettudományi Múzeum Átalakuló világunk című interaktív kiállítása költözik be a FUTURA-ba, ezt követően pedig az Együtt a földért! Életünk alapja az eleven talaj kiállítás keretében a lábunk alatti világ rejtelmeibe nyerhetünk betekintést, egészen június végéig.
A kiállítások a FUTURA-belépővel, külön térítés nélkül látogathatók! A kiállítások a „Kreatív nevelőműhelyek Mosonmagyaróváron” című projekt keretében zajlanak, melyet az Európai Unió és az Európai Szociális Alap társfinanszírozásával valósítunk meg.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Kétgólos hátrányban Szoboszlaiék és a Barcelona is
2026. Április 09. 07:26, csütörtök | Sport
Férfi kézilabda BL - A Kielce búcsúztatásával negyeddöntős a Szeged
A Szeged negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel a rájátszás első fordulójának 26-23-ra megnyert első mérkőzését követően a szerdai visszavágón 32-32-es döntetlent játszott a lengyel Kielce otthonában.
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője

