Városlista
2025. december 8, hétfő - Mária

Hírek

2021. December 07. 08:34, kedd | Belföld
Forrás: mti/fotók: police.hu

Rálőtt a feleségére, majd végzett magával egy férfi

Rálőtt a feleségére, majd végzett magával egy férfi

Súlyosan megsérült egy nő hétfő délután Gyenesdiáson, miután többször is rálőtt a férje, aki később végzett magával - közölte a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.

Az 53 éves férfi Gyenesdiáson, a Jókai utcában található egyik lakóházban, majd kint az utcán is többször rálőtt egy kézi lőfegyverrel 45 éves házastársára. A nő súlyosan megsérült, ezért kórházba szállították.

Az elkövetőt a Terrorelhárítási Központ műveleti egységének közreműködésével keresték, de a rendőrök holtan találtak rá a férfira, aki öngyilkosságot követett el.

Az eset körülményeit a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárás keretében vizsgálja.

Címkék: Gyenesdiás, rálőtt

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 08. 07:48, hétfő | Belföld

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a héten is

Folytatódik az átlagosnál enyhébb időjárás a jövő héten is, de marad a borult, párás, gyakran ködös idő, néhol szitálás is várható.

2025. December 08. 07:47, hétfő | Belföld

Orbán Viktor: a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia a török tárgyalások fő pontjai

Törökországgal minden évben áttekintjük a legfontosabb kérdéseket, a mostani tárgyalások négy fő pontja a gazdaság és kereskedelem, a migráció, a háború és az energia

2025. December 08. 07:43, hétfő | Belföld

Nagy István: a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült

Az éghajlatváltozás okozta kihívások és a járványok ellenére a mezőgazdaság teljes kibocsátási értéke és jövedelmezősége is bővült - jelentette ki az agrárminiszter a Facebook-oldalára feltöltött vasárnapi videójában.

2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld

A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál

Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál