Hírek
2022. December 20. 06:00, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Régi autóbuszokat adományoz a BKV Ukrajnának
Karácsony Gergely főpolgármester, Balog István, Ukrajna magyarországi ügyvivője és Bolla Tibor, a BKV Zrt. vezérigazgatója az Ukrajnának adományozott autóbuszok átadásán az Óbudai autóbuszgarázs parkolójában 2022. december 19-én. A főváros útjairól kivont, de tovább üzemeltethető öt szóló Volvo és tíz csuklós Ikarus autóbuszt adományozott a BKV Ukrajnának.
Fotó: MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 30. 14:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
Alapvetően működik a vasúti közlekedés, és a buszközlekedés az országban, ugyanakkor zavarok, problémák ilyen hőmérsékleti viszonyok mellett, ilyen melegrekordok mellett sajnos vannak
2026. Június 30. 12:00, kedd | Belföld
Hankó Balázs: én és munkatársaim jóhiszeműen jártunk el a kulturális támogatások ügyében
Hankó Balázs fideszes képviselő, volt kulturális és innovációs miniszter szerint ő és munkatársai jóhiszeműen jártak el a kulturális támogatások ügyében. A politikus ezt hétfőn közölte az MTI-vel.
2026. Június 30. 11:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: működik a vasúti és a buszközlekedés az országban
2026. Június 30. 09:00, kedd | Belföld
Aranykonvoj - Fidesz: a Hajdu János elleni eljárás a tiszás politikai leszámolás része
A Fidesz a Terrorelhárítási Központ (TEK) korábbi elnöke, Hajdu János elleni eljárást \"a tiszás politikai leszámolás részének\" tartja.

