Hírek
2013. Március 15. 07:21, péntek |
Helyi
Forrás: Police.hu
Rendőri segítséggel jutottak védett helyre
Csütörtökön az esti, éjjeli és pénteken a hajnali órákban minden rendőrjárőr azon dolgozott Győr-Moson-Sopron megyében, hogy az ítéletidőben útközben elakadt gépjárművek utasait kimentsék, ...
...őket védett, meleg helyre kísérjék.
Az autópálya győri felhajtója és Pér között feltorlódott személyautókból a rendőrök a környéken található Robinson étterembe, a péri általános iskolába és a töltéstavai kultúrházba kísérték, szállították az átfagyott utasokat. Ugyanígy tettek Örkénypusztánál és a tatai úton is a tovább haladni nem tudó személyekkel.
Gyarmaton a kultúrház, Sokorópátkán a Sokoró fogadó és Téten az általános iskola fogadta be a rendőrök kíséretében és irányítása mellett odaérkező, az időjárás viszontagságai elől védelmet kereső embereket.
Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 07. 10:06, vasárnap | Életmód
Agroinform.hu: a fenyőfát vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel
December első hetében tömegesen is elkezdődött a fenyőfák árusítása az alkalmi árusok utcai és piaci standjain, a vásárlók háromnegyede idén is hazai termelők termékeit díszítheti fel otthonában
2025. December 06. 08:51, szombat | Sport
Vb-2026 - Újonccal is azonos csoportba került a címvédő argentin csapat
A címvédő argentin válogatott az osztrák, az algériai és az újonc jordán együttessel került azonos csoportba a 2026-os labdarúgó-világbajnokság Washingtonban rendezett pénteki sorsolásán.
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.

