Hírek
2018. Május 19. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Repülőtéri rakodók próbáltak poggyászból lopni Ferihegyen
Két repülőtéri rakodót gyanúsítanak azzal, hogy feladott poggyászból próbáltak lopni - közölte a rendőrség honlapján pénteken.
Az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálatának közleménye szerint a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren szerdán egy utas feladott bőröndjében kutatott értékek után egy rakodómunkás, míg társa figyelt.
Mivel - mint írták - a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság a hasonló lopások megelőzése érdekében folyamatosan tart vagyonvédelmi ellenőrzéseket, így a két munkást előállították.
A 37 és 23 éves férfiakat lopás kísérletének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki a Repülőtéri Rendőr Igazgatóság nyomozói - közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld
Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel
Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.

