Városlista
2026. április 9, csütörtök - Erhard

Hírek

2011. Szeptember 26. 07:37, hétfő | Kék hírek
Forrás: MTI

Saját 4 éves kisfiát gázolta el

Saját 4 éves kisfiát gázolta el

Tolatás közben elgázolta a kisfiát vasárnap, a déli órákban egy pázmándi férfi. A gyereket a székesfehérvári kórházba vitték – közölte a rendőrség az MTI-vel.

Az elsődleges információk szerint a 36 éves férfi a garázsból tolatott ki, s nem vette észre a 4 éves kisfiút, akin átment a kocsi bal hátsó kereke – mondta el az MTI-nek a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Németh-Kész Mónika rendőr százados tájékoztatása szerint még tart a baleseti helyszínelés. A történteket maga az apa jelentette be a rendőrségen.

A rendőr százados tájékoztatása szerint a kisfiút veserepedéssel és zúzódásokkal ápolják a székesfehérvári Fejér Megyei Szent György Kórházban. (lm)

MTI

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 08. 12:00, szerda | Kék hírek

BRFK: 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból a rendőrök a húsvéti ünnep alatt

A rendőrök csütörtök estétől kedd reggelig 75 ittas vezetőt szűrtek ki a forgalomból - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság a police. hu oldalon.

2026. Április 05. 09:13, vasárnap | Kék hírek

Hárman meghaltak, ketten megsérültek, amikor fának csapódott egy autó Kiskunfélegyháza közelében

Hárman meghaltak, ketten pedig súlyosan megsérültek, amikor fának csapódott egy autó szombatra virradóra Kiskunfélegyháza térségében, egy alsórendű úton

2026. Április 03. 12:00, péntek | Kék hírek

Letartóztatták a férfit, aki megölte a feleségét Győrben

A Győri Járásbíróság elrendelte annak a férfinak a letartóztatását, aki megölte a feleségét Győrben szerda reggel - tudatta a járásbíróság döntését a Győri Törvényszék csütörtökön az MTI-vel.

2026. Március 30. 12:00, hétfő | Kék hírek

Évtizedekkel ezelőtt ellopott grafika került elő

A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda (KR NNI) a napokban adta vissza a műalkotást a Balatoni Múzeumnak.