Hírek
2011. Augusztus 02. 07:45, kedd |
Sport
Forrás: HírTV
Speciális olimpikonokkal úszott Phelps
A kínai speciális olimpikonokkal úszott együtt Michael Phelps.
A sanghaji világbajnokságon négy arany-, két ezüst és egy bronzérmet nyert amerikai úszóklasszist hétfőn nevezték ki a speciális olimpia nagykövetének, ez alkalommal találkozott a vb helyszínén a fiatal sportolókkal.
Phelps pályafutása 25. vb-aranyérmét szerezte Kínában, ahol utolsó világbajnokságán indult. A jövőjét nézve azt mondta: a londoni olimpiáig mindenképpen tovább kell még javulnia, hogy visszavághasson honfitársának, Ryan Lochte-nak, akitől most kétszer is kikapott Sanghajban.
Phelps jövőre Londonban, az egyéni számokban - ugyanúgy, mint a vb-n - 100 és 200 pillangón, 200 vegyesen és gyorson indulna. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 21. 07:13, csütörtök | Sport
Európa-liga - Az Aston Villa legyőzte a Freiburgot a döntőben
Az Aston Villa 3-0-ra legyőzte az SC Freiburgot a labdarúgó Európa-liga szerda esti döntőjében, Isztambulban.
2026. Május 20. 19:08, szerda | Sport
Az akarat diadala
Nagy csaták közepette nyert a rabócsiringen Nagy Ádám gokartversenyt.
2026. Május 18. 07:38, hétfő | Sport
Férfi kézilabda vb-selejtező - A magyar válogatott nem jutott ki a világbajnokságra
A magyar férfi kézilabda-válogatott nem jutott ki a januári olimpiai kvalifikációs világbajnokságra, mivel a csütörtöki 31-29-es vereség után vasárnap Veszprémben csak 31-30-ra győzte le Szerbiát a selejtező visszavágóján.
2026. Május 17. 08:39, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - Kisvárdai sikerével bajnok a Győr
Az ETO FC Győr nyerte a labdarúgó Fizz Liga 2025/2026-os kiírását, miután a 33., utolsó forduló szombati játéknapján 1-0-ra győzött a Kisvárda vendégeként.

