Hírek
2011. November 08. 14:33, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Stohl elvesztette a férfiasságát
Stohl még börtönben ülve is képes meglepni, sőt sokkolni az embereket. Talán senki nincs a magyar sztárvilágban, aki egy annyira kényes kérdésről, mint a férfiassága, képes lenne már-már brutális őszinteséggel beszélni.
Stohl ezúttal sem hallgatott senkire. A börtönbevonulás előtti napokban többen kérték könyörögve, hogy a híres-hírhedt könyvben bizonyos részeket, például a Bochkor Gáborra vagy Sebestyén Balázsra vonatkozó sértő mondatokat ne engedje megjelenni, de ő, mint egy buta kamasz, hajthatatlan maradt. Az már végképp érthetetlen, hogy elvesztett férfiasságának történetét, miért hozta nyilvánosságra.
A szigorúan 18+-os történet részleteit csak itt olvashatják!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 09. 14:00, csütörtök | Bulvár
Korda Györgyöt és Balázs Klárit ábrázoló domborművet avattak fel a budapesti repülőtéren
2026. Április 08. 18:00, szerda | Bulvár
Elhunyt Czigány György
Április 6-án 94 éves korában elhunyt Czigány György József Attila- és Erkel Ferenc-díjas költő, író, újságíró, érdemes művész, a Magyar Rádió népszerű Ki nyer ma? című műsorának alapító műsorvezetője
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.

