Városlista
2026. január 11, vasárnap - Ágota

Hírek

2022. Július 24. 11:01, vasárnap | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: mti

Súlyos károkat okozott a vihar Oroszlányban és környékén

Súlyos károkat okozott a vihar Oroszlányban és környékén

Villanyvezetékeket szakított le, villanyoszlopokat döntött ki, fákat csavart ki, utakat tett járhatatlanná a vihar a Komárom-Esztergom megyei Oroszlányban és környékén

- közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szombaton a honlapján.

A megye tűzoltói rövid időn belül több mint félszáz riasztást kaptak. A vihar nyomán a víz pincéket és kazánházakat is elöntött - olvasható a katasztrofavedelem.hu oldalon.

Az OKF tudatta: Oroszlányból a Csákvár felé vezető 8119-es utat és a Pusztavám felé vezető 8127-es utat kidőlt fák zárták el. Oroszlányban több bejelentés érkezett épületekre dőlt fákról, több helyen villanyvezetékeket szakítottak le a lezuhanó ágak. Járművekre dőlt több fa két utcában is.

Címkék: oroszlány, vihar, viharkár

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 2. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2026. Január 11. 08:23, vasárnap | Belföld

Meteorológia: a következő egy-két éjszaka még lehet extrém hideg

2026. Január 11. 08:21, vasárnap | Belföld

Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: béke, nemzetközi tekintély, fejlődés, újra nagy és erős Magyarország

A Fidesz-KDNP 65 régi és 41 új jelölttel indul az országgyűlési választáson - jelentette be Orbán Viktor, a Fidesz elnöke a párt szombaton Budapesten tartott 31. kongresszusán.