Hírek
2019. November 29. 05:00, péntek |
Kék hírek
Forrás: police.hu
Száguldozott, 214 kilométeres sebességgel fotózták le

Egy személyautó sofőrje a megengedett legnagyobb sebesség majdnem kétszeresével száguldott a 8-as számú főút Veszprém megyei szakaszán szerdán.
A veszprémi rendőrök november 27-én 11 óra 50 perckor a 8-as számú főút 35. kilométerszelvényében, Veszprém felől Várpalota irányába sebességellenőrzésük közben egy személyautót mértek be, ami az útszakaszon megengedett legnagyobb sebességet – 110 km/h – átlépve, 214 kilométeres sebességgel közlekedett. Az 55 éves csobánkai sofőrt a rendőrök megállították a megkülönböztető jelzéssel szerelt, civil jellegű szolgálati kocsival, és közigazgatási bírságot szabtak ki vele szemben.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 06. 07:41, csütörtök | Kék hírek
ORFK: bocsánatot kér a rendőrség a japán nő halála ügyében folytatott kommunikációja miatt
Bocsánatot kér a rendőrség a V. kerületi lakástűzzel összefüggésben meghalt japán nő ügyében folytatott kommunikációja miatt
2025. Február 04. 07:43, kedd | Kék hírek
Rasszista terrorcselekménnyel fenyegetőzött egy győri fiú, letartóztatták
A muszlim vallási közösség tagjai, a fekete etnikai származásúak, valamint az LMTBQ-emberek megölésével fenyegetőzött egy közösségi platformon egy 15 éves győri fiú, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Féltékenységből autója után kötötte élettársát a férfi
A bántalmazás és a vonszolás következtében a nő súlyos sérüléseket szenvedett el.
2025. Február 03. 06:00, hétfő | Kék hírek
Rendőrre támadt karddal egy férfi
A Debreceni Regionális Nyomozó Ügyészség felfegyverkezve elkövetett hivatalos személy elleni erőszak bűntette miatt emelt vádat a férfi ellen.