Hírek
2018. Február 04. 18:42, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Szekrény mögé bújt a tolvaj
A ceglédi rendőrök a betörést követő két órán belül elfogták azt a helyi férfit, aki egy hotelból lopott különböző értékeket szombat éjjel.
A Ceglédi Rendőrkapitányságon indult eljárás lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt J. Dávid ceglédi lakos ellen.
A nyomozás adatai szerint a 19 éves férfi február 3-án 1 óra körüli időben egy ceglédi hotel egyik ablakáról a szúnyoghálót leszakította, az ablakon bemászott, majd az étteremből pénztárcát és kézitáskát lopott el, a bennük lévő készpénzzel együtt.
A ceglédi rendőrök adatgyűjtést végeztek és a bűncselekmény bejelentését követő két órán belül azonosították annak feltételezett elkövetőjét, akit ceglédi lakhelyén, egy szekrény mögé bújva találtak meg és fogtak el. Az eltulajdonított készpénz egy részét a rendőrök megtalálták és lefoglalták.
A férfit előállítását követően gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették és előterjesztést tettek előzetes letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

