Városlista
2026. április 9, csütörtök - Erhard

Hírek

2014. Augusztus 09. 15:23, szombat | Helyi
Forrás: Országos Tűzmegelőzési Bizottság

Szeptember közepéig küldhetik be kreatív pályázatukat a fiatalok

Szeptember közepéig küldhetik be kreatív pályázatukat a fiatalok

Az Országos Tűzmegelőzési Bizottság eredetileg május elején hirdette meg „Hatékony tűzmegelőzési kommunikáció” című kétkörös, felmenő rendszerű alkotópályázatát a 10-18 év közötti fiatalok számára.

A cél megtalálni azokat a különösen kreatív, ötletes és tetszetős kommunikációs megoldásokat, amelyekkel az eddigieknél is hatékonyabban érhető el a tűzmegelőzéssel érintett célközönség. A megyei bírálóbizottságot az igazgató által felkért, a megyében tevékenykedő művész, múzeumigazgató, médiaszakember vezeti majd, az országos bírálóbizottság elnöke pedig Berki Imre, a Katasztrófavédelem Központi Múzeumának vezetője lesz.

A pályamunkákat négy kategóriában várják. A plakát műfajban készíthető A4-es méretű grafika vagy fotó, avagy weboldalakra tervezett banner is. Ugyancsak lehet pályázni hanganyaggal – tizenöt másodperces rádiós spotot kell elkészítenie a versenybe nevezőnek, amely természetesen a tűzmegelőzés témáját népszerűsíti. A videós-filmes kategóriában ugyanezt várják a versenyzőktől a pályázat kiírói egy harminc másodperces kreatív film formájában. További lehetőségek nyílnak a negyedik kategóriában – itt weblappal, bloggal, közösségi oldal tervével és mobil eszközökre készített alkalmazással is lehet pályázni.

További részletek itt:

http://www.tuzoltosag-movar.hu/

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 09. 15:00, csütörtök | Belföld

Harmadik éve csökken az ipari termelés Magyarországon

2026. Április 09. 12:00, csütörtök | Kék hírek

Pszichiáter és álorvos ellen emeltek vádat vesztegetés miatt Zalában

Vesztegetés miatt emeltek vádat egy pszichiáter és egy magát orvosnak kiadó férfi ellen, utóbbinak kuruzslás miatt is felelnie kell - tájékoztatta a Zala Vármegyei Főügyészség szóvivője szerdán az MTI-t.