Hírek
2014. Augusztus 25. 06:20, hétfő |
Helyi
Forrás: Hasznos Hírek
Csökken az üzemanyagok ára
Augusztus 25-én, hétfőn bruttó 4 forinttal csökkenti a gázolaj és 3 forinttal a 95-ös benzin literenkénti nagykereskedelmi árát a Mol Nyrt.
A csökkentéssel a gázolaj literenkénti átlagára 422-423 forintra, a 95-ös benziné 410-411 forintra mérséklődik.
A Mol legutóbb augusztus 8-án változtatott a benzin literenkénti nagykereskedelmi árán, bruttó 2 forinttal csökkentette, a gázolajé akkor nem változott.
A benzinár 2012. április elején érte el csúcsát, akkor egy liter átlagosan 451 forintba került. A gázolaj literje 2012. január közepén volt a legdrágább, átlagosan 449 forint.
Az autósok 15-25 forintos árkülönbséget is tapasztalhatnak a kutaknál.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 09. 11:00, csütörtök | Belföld
Választás 2026 - Harmincötezernél is több delegált lesz a szavazatszámláló bizottságokban
Több mint 35 ezer delegált vesz részt az április 12-ei parlamenti választáson a választási bizottságok munkájában. Négy évvel ezelőtt ez a szám több mint 40 ezer volt.
2026. Április 09. 09:00, csütörtök | Külföld
Iráni konfliktus - Donald Trump 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra
Donald Trump amerikai elnök azonnali hatállyal 50 százalékos büntetővámot jelentett be az Iránnak fegyvereket szállító országokra szerdán, miközben vám- és szankciókönnyítést ígért Irán számára.

