Hírek
2011. December 24. 09:18, szombat |
Helyi
Forrás: Hasznos Hírek
Szombaton korábban zárnak, hétfőn és kedden nem nyitnak ki az üzletek
Az üzletek, piacok, bevásárlóközpontok december 24-én, szombaton legkésőbb 14 óráig tarthatnak nyitva, december 25-én és 26-án, vasárnap és hétfőn minden üzlet zárva tart
Vasárnap és hétfőn csak a benzinkutak, a virág- és édességboltok, a non-stop nyitvatartó kis üzletek, a kiemelt idegenforgalmi helyek kis üzletei, a vendéglátóhelyek és a szórakozóhelyek lehetnek nyitva. A vendéglátó- és szórakozóhelyek a bevásárlóközpontokban is nyitva lesznek.
December 27-én, kedden az üzletek, piacok, bevásárlóközpontok a szokásos rendben fogadják a vásárlókat. Egyes kisebb iparcikküzletek ezeken a napokon is zárva lehetnek - közölte az OKSZ.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 22. 07:26, szerda | Helyi
Magyar Péter: az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz
Az oktatás a Tisza-kormány alatt stratégiai fontosságú ágazat lesz - írta a Tisza Párt elnöke kedden Facebook-oldalán azután, hogy egyeztetést folytatott 15 különböző fenntartású gimnázium igazgatójával.
2026. Április 14. 10:00, kedd | Helyi
Orbán Viktor nem adja fel, újjászervezné a Fideszt
Kezdődik a munka, újjászervezzük magunkat és küzdünk tovább a magyar emberekért - írta Orbán Viktor miniszterelnök Facebook-bejegyzésében hétfőn este. Közölte azt is, hogy április 28-án választmányi ülést tartanak.
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Április 28. 08:00, kedd | Belföld
A Szent Korona Testület nem szavazta meg, hogy a koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át a képviselők hivatali esküj
A Szent Korona Testület nem szavazta meg azt a javaslatot, amely szerint az országgyűlési képviselők hivatali esküjéhez a Szent Koronát az Országház plenáris ülésteremébe mozgassák át
