Hírek
2017. Június 03. 08:24, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Szörnyű baleset - gyerek halt meg szüleivel Hódmezővásárhelynél
Három ember - apa, anya és gyerekük - halt meg, amikor két gépkocsi összeütközött a 47-es úton Hódmezővásárhely és Székkutas között péntek este - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t.
Huber Krisztián elmondta, az elsődleges adatok szerint a személygépkocsi Hódmezővásárhely és Székkutas között eddig ismeretlen okból áttért a menetirány szerinti bal oldalra, ahol frontálisan összeütközött egy szemből érkező másik autóval.
A sávját elhagyó autóban utazó család tagjai a helyszínen életüket vesztették, a másik járműben öten sérültek meg, őket a mentők kórházba vitték - tudatta a főhadnagy.
A rendőrség a helyszínelés és műszaki mentés idejére a főutat teljes szélességében lezárta, kerülni Kútvölgy felé lehetett.


Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 04. 16:00, szerda | Belföld
NAV: az Adótraffipax rovatból tájékozódni lehet, hogy hol és milyen típusú ellenőrzések várhatók
2026. Február 04. 09:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború
Egyértelmű, hogy kinek a győzelmével fog végződni az ukrajnai háború, ezért Brüsszelnek teljesen felesleges eurómilliárdokat elégetnie, hiszen ezzel csak meghosszabbítják az öldöklést

