2011. Október 17. 19:52, hétfő | Helyi
Forrás: saját

Öt gól igedenben!

Az NB III Bakony-csoportjában játszó MTE 1904 fölényesen győzött.

Badacsonytomaj fogadta otthonában az óvári csapatot a hétévégén. Az első féléidőben Németh és Dombi talált a kapuba, rögtön a játék elején. (2. és 4. percben). A félidő végéig nem született újabb gól.Majd a második félidő elején Schmatovich rúgott gólt.
A 73. és a 75. percben Németh B. diadalmaskodott és talált a kapuba.

Az MTE 1904 végig nagy iramot diktált, irányította a játékot.

Kiütötte az Ajka Kristályt a Perutz

A pápai csapat a szezon utolsó idegenbeli mérkőzését Ajkán játszotta, ahol a házigazdákat magabiztosan, 6-1 arányban győzte le.

2024. Május 21. 10:00, kedd | Helyi

Éjfélkor jár le a határidő!

Éjfélig lehet kiegészíteni, illetve elfogadni az szja-bevallási tervezetet, de nem éri meg az utolsó percekre hagyni.

2024. Augusztus 15. 09:49, csütörtök | Belföld

Az idén is nagyot szól majd a tűzijáték Magyarország születésnapján (videó)

Monumentális látványban lehet részük mindazoknak, akik a budapesti tűzijátékkal koronázzák meg a Szent István-napot.

2024. Augusztus 14. 07:43, szerda | Bulvár

Folyóba zuhant és életét vesztette fényképezés közben egy 13 éves magyar fiú Norvégiában

A Bondhuselva folyóba esett és meghalt egy 13 éves magyar fiú a délnyugat-norvégiai Sunndal város mellett hétfőn, miközben fotót szeretett volna készíteni a tájról