Hírek
2017. Január 14. 10:17, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Terrorista feladatért akarhattak Damaszkuszba utazni a Röszkénél elfogott nők
\"Feladatért\" akarhatott Szófián keresztül Damaszkuszba, az Iszlám Állam terrorszervezethez eljutni az az Európa-szerte terrorizmus miatt körözött 18 éves belga és 19 éves francia nő, akit magyar rendőrök fogtak el
- mondta Kis-Benedek József biztonságpolitikai szakértő az M1 aktuális csatorna péntek esti műsorában.
Kis-Benedek József megjegyezte, hogy a nők akár többször is járhattak már Szíriában, ahol kiképzést kaphattak. Utazhattak volna repülővel is, ebben az esetben vélhetően Isztambulban buktak volna le - vélekedett a szakértő, hangsúlyozva: működik a határvédelem, és figyelik a Szíriába vagy Irakba tartókat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

