Hírek
2018. Július 09. 14:52, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Tizenegy embert kellett kimenteni a Velencei-tóból
A gárdonyi vízi körzeti megbízottak vasárnap 3 esetben összesen 11 embert mentettek ki a Velencei-tóból.
A mentésekre elsősorban az I. fokú viharjelzés idején fellépő széllökések és az erősebb hullámzás miatt volt szükség. Vasárnap délelőtt egy csónak elsodródott, délután pedig egy vitorlás és egy kenu borult fel. A rendőrök a Velencei-tó Bagó-fészkes, Nagy-tisztás és Hosszú-tisztás elnevezésű vízi területeiről biztonsági intézkedés keretein belül összesen 11 embernek segítettek biztonsággal partra jutni úgy, hogy a bajba jutott személyeket a szolgálati hajójukba segítették és a sporteszközükkel együtt a kikötőbe vitték őket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 17:00, péntek | Belföld
Orbán Viktor: ha lesz olcsó energia, akkor talpon marad az európai autóipar
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon

