Hírek
2017. Július 08. 08:23, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Tóba hajtott egy férfi Vadnánál, szabadnapos rendőrök mentették ki az autójából
Tóba hajtott egy férfi egy Vadna mellett található szabadidőparkban, őt és utasát rendőrök mentették ki az autóból pénteken - közölte a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, hogy a szabadnapos miskolci járőrök horgásztak, amikor egy 32 éves budapesti férfi kocsijával az útról lesodródva egy fának csapódott, majd a tóba csúszott - feltehetően azért, mert nem megfelelően választotta meg járműve sebességét.
A közlemény szerint a két törzsőrmester azonnal a bajbajutottak segítségére sietett: a gyorsan süllyedő autóhoz úsztak, kifeszítették annak vezető oldali ajtaját, majd a partra támogatták a sofőrt és 20 éves utasát.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
2026. Június 10. 09:00, szerda | Belföld
Magyar Péter: történelmi jelentőségű törvénycsomagot nyújtottak be az Országgyűlésnek
2026. Június 10. 06:55, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a kormány az európai uniós források hazahozatalához szükséges törvényjavaslatot
Benyújtotta a kormány az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosításáról szóló javaslatot kedden este.

