Hírek
2019. Augusztus 01. 06:10, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Több állateledelt is visszahívtak a forgalomból
Állateledeleket hív vissza üzleteiből a Fressnapf, a vevőket ezért arra kérik, hogy vigyék vissza a megvásárolt termékeket.
Az áruházlánc honlapján közzétett tájékoztatás szerint az intézkedés a 180 és a 200 grammos Multi Fit Native marhafejbőr-eledelt, a 150 grammos Multi Fit Native báránytüdő-eledelt, a 200 grammos Multi Fit Native borjúnyelőcső-eledelt, és a 150 grammos Real Nature WN Soft Snack lóhúseledelt érinti.
A visszavitt termékeket kicserélik, illetve nyugta megléte esetén a vételár visszafizetése is lehetséges.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 08:00, szerda | Belföld
Tarr Zoltánt és Tanács Zoltánt is miniszternek kérte fel Magyar Péter
2026. Április 29. 06:51, szerda | Belföld
Magyar Péter: bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt
Bizottság vizsgálja majd az 1988 és 2000 közötti privatizációt - jelentette be a leendő kormányfő a Facebook-oldalán kedden.
2026. Április 28. 16:00, kedd | Belföld
Meghalt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója
Hétfőn kora reggel elhunyt Sebő Ferenc előadóművész, zeneszerző, a táncházmozgalom egyik elindítója - erősítette meg a művész halálhírét Perger László, a Sebő-együttes tagja az MTI-nek.

