Hírek
2018. December 21. 14:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Többfelé kismértékben javult a levegő minősége
Az országban többfelé javult kissé a levegő minősége – közölte a tisztifőorvos pénteken Facebook-oldalán.
Putnokon azonban továbbra is egészségtelen a levegőminőség a magas szálló por tartalom miatt.
Emellett 19 helyen kifogásoltnak minősítették a levegőt: Budapesten, Dunaújvárosban, Egerben, Győrben, Kecskeméten, Miskolcon, Nyíregyházán, Pécsen, Sajószentpéteren, Salgótarjánban, Szolnokon, Százhalombattán, Szegeden, Székesfehérváron, Szombathelyen, Tökölön, Vácon, Várpalotán és Veszprémben.
Az arra érzékenyeknél továbbra is jelentkezhetnek légzőszervi tünetek, például köhögés, légúti irritáció. A kerékpárosok számára javasolják a megfelelő védőmaszkok használata. Emellett mindenkinek azt ajánlják, hogy a szabadban kerüljék az intenzív testmozgást, a hidegre való tekintettel öltözködjenek rétegesen – írta a tisztifőorvos.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 07. 10:12, vasárnap | Belföld
A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál
2025. December 06. 08:51, szombat | Belföld
Maruzsa Zoltán: januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére
Januártól átlagosan tíz százalékkal emelkedik a pedagógusok bére - közölte a Belügyminisztérium köznevelési államtitkára pénteken Facebook-oldalán.
2025. December 06. 08:48, szombat | Belföld
Orbán Viktor szerint Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók győzelemre állnak
Magyarországon a háború vesztésre, a vállalkozók pedig győzelemre állnak - jelentette ki a miniszterelnök pénteken Budapesten.

