Hírek
2019. Április 21. 18:15, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Többfelé rossz a levegő minősége
Országszerte többfelé rossz a levegő minősége az ózonkoncentráció emelkedése miatt - tájékoztatta a Nemzeti Népegészségügyi Központ vasárnap az MTI-t.
Azt írták, tizenöt településen kifogásolt a levegő minősége: Budapesten, Ajkán, Győrben, Hernádszurdokon, Kazincbarcikán, Kecskeméten, Mosonmagyaróváron, Putnokon, Salgótarjánban, Szombathelyen, Százhalombattán, Székesfehérváron, Vácon, Várpalotán és Veszprémben.
Kiemelték továbbá, hogy a napsütéses időben emelkedett az ózon koncentrációja, így a légzőszervi betegségben szenvedők légúti tünetei erősödhetnek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 27. 16:00, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: újabb intézkedések erősítik a kritikus infrastruktúra védelmét
2026. Február 27. 13:12, péntek | Belföld
Orbán Viktor szerint megtámadták Magyarországot
Magyarországot megtámadták, "olajblokád" alá vették - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2026. Február 27. 12:00, péntek | Belföld
NGM-helyettes államtitkár: a reptéri fejlesztések célja, hogy Magyarország a régió légiközlekedési központjává váljon
A reptéri fejlesztések célja, hogy a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér a régió utasforgalmi és teherszállítási csomópontjává váljon
