Hírek
2013. Szeptember 29. 13:30, vasárnap |
Helyi
Forrás: Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság
Transzformátorokat lopott
Előzetes letartóztatásban van.
A 44 éves győrszemerei R.Róbert transzformátorok lopására specializálódott.
A rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2013. március és június között rendszeresen „látogatta” a Győr-Pápa vasútvonalat, ahonnan összesen hat alkalommal tulajdonított el villamos gépeket. Az áramátalakító berendezéseket minden alkalommal szétszerelte, majd az abból nyert fémhulladékot a méhtelepeken értékesítette.
A Téti Rendőrőrs R. Róbert ellen folytatólagosan elkövetett lopás bűntette és hat rendbeli vasúti közlekedés biztonsága elleni bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytatja a nyomozást. A férfi előzetes letartóztatásáról 2013. szeptember 27-én döntött a Győri Járásbíróság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Január 13. 07:44, kedd | Sport
Nemzeti Sport Gála - Kós Hubert a férfi, Márton Luana a női győztes
A férfiaknál Kós Hubert világbajnok úszót, a nőknél Márton Luana világbajnok tekvondóst választotta meg a 2025-ös év sportolójának a Magyar Sportújságírók Szövetsége (MSÚSZ).
2026. Január 13. 07:43, kedd | Külföld
Fehér Ház: az Egyesült Államok számára a diplomácia az első eszköz Irán felé, de légicsapás is \"az asztalon van\"
Az Egyesült Államok számára a diplomácia az első eszköz Irán felé, de légicsapás is \"az asztalon van\" - közölte a Fehér Ház szóvivője hétfőn.

