Hírek
2011. December 30. 08:35, péntek |
Helyi
Forrás: Tűzoltóság Mosonmagyaróvár
Tűz Halásziban
2011.12.29-én a délutáni órákban Halásziba riasztották a mosonmagyaróvári tűzoltókat. (Tűzoltósági felvétel!)
Halásziban egy szalmatároló égett, benne szalma és széna kör- illetve kockabálákkal. A nagy erőkkel kiérkező tűzoltó egység 2db "D" sugárral kezdte meg a tűz oltását. Az oltással egyidőben a bálákat kézi erővel kirakodták a nyitott tárolóból.
A tűzoltásban és az utómunkálatokban a Halászi önkéntesek is segítséget nyújtottak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.
2026. Május 28. 08:00, csütörtök | Helyi
Vitézy Dávid: újra elérhető az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer
Újra elérhető szerdától az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ Gyűjtőrendszer (EMIG) - közölte a közlekedési és beruházási miniszter szerdán a Facebook-oldalán.
2026. Május 24. 12:00, vasárnap | Helyi
Labdarúgó NB I - Robbie Keane távozik a Ferencvárostól
Távozik posztjáról Robbie Keane, a labdarúgó Fizz Ligában ezüstérmes Ferencváros vezetőedzője - adta hírül szombat délután a zöld-fehér klub a honlapján megjelent közleményben.
2026. Május 22. 11:00, péntek | Helyi
Varga Mihály: eredményesen működött az MNB az utóbbi több mint egy évben
Eredményesen működött az utóbbi több mint egy évben az alapfeladatai ellátására összpontosító Magyar Nemzeti Bank (MNB) - mondta Varga Mihály jegybankelnök a Kell még mondanom valamit, Ildikó? podcast csütörtöki adásában.

